HISTORIA

Stworzyłam Rai, bo przez lata bezskutecznie testowałam rozwiązania moich problemów zdrowotnych. Uszy więdły mi od słuchania, że PMS i bolesne okresy to norma, stres to nieodłączny element życia w XXI wieku, a libido dotyczy tylko facetów. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i we współpracy z ekspertami żywienia stworzyć produkty, które pomagają przywrócić jakość życia, na którą zasługujesz.

 

NASZE PODEJŚCIE

W Rai mówimy o zdrowiu psychicznym i fizycznym wprost, bez słodzenia albo owijania w bawełnę. Na każdym kroku podkreślamy, że aktywność fizyczna i zdrowa dieta to to fundamenty dobrego samopoczucia. Żaden suplement nie jest magiczną drogą na skróty; dbajmy o siebie holistycznie.

 

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Twój dobrostan to nasz priorytet, dlatego wszystkie suplementy posiadają certyfikaty potwierdzające skuteczność składników. Przebadaliśmy wszystkie produkty w niezależnym, certyfikowanym laboratorium J.S. Hamilton Poland, które spełnia najwyższe normy jakościowe.

 

Z SZACUNKIEM DLA PLANETY

Dbamy o ciało, ducha i środowisko. Dlatego nasze składy są wegańskie i zapakowane w szklane słoiczki, które mogą zreinkarnować się jako Twoja doniczka na sadzonki kwiatów albo przybornik na pędzle.

 

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE – TAKA, JAKA JESTEŚ

Marzy nam się świat, w którym nie trzeba by było nawet o tym wspominać. Każdy ma wstęp do naszego raju – wspieramy Cię bez względu na orientację seksualną, pochodzenie etniczne czy tożsamość płciową.Ola, założycielka marki